16 Temmuz 2013 Salı

İzelman Personel Alımı İş Başvurusu 2013

İzelman’da  çalışmak ister misiniz? İzelman iş başvurusu ve İzelman personel alımlarıhakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için İzelman insan kaynaklarını araştırdık. İzelman iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
İzelman firmaları İzmir halkına uzun yıllardan beri hizmet veren İzmir’in köklü firmalarından bazılarıdır. Hizmetlerimiz arasında otoparkları, anaokulu, insan kaynakları bulunmaktadır. İzelman A.Ş. ayrıca İzmir büyük şehir belediyesi sınırları içerisinde açık ve kapalı olmak üzere yaklaşık 11.500 kapasiteli otopark hizmeti sunmaktadır. Diğer bir faaliyet alanı ise İzmir’in değişik bölgelerinde kurulmuş olan anaokulu, kreş ve etüt merkezlerinde yılda yaklaşık 600 öğrenciye eğitim hizmeti vermektedir. Yine İzmir in farklı bölgelerinde kent kart dolum hizmeti vermektedir.
İZELMAN İş Başvurusu yapmak isteyen bireylerin insan kaynakları bölümünden başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirler. Sizlerde İZELMAN A.Ş. içerisinde yer almak istiyorsanız zaman kaybetmeden bizlere ulaşınız. Yapacağınız başvuru alanlarında önceden oluşan açık pozisyonlara yapmanız gerekmektedir. İZELMAN İş Başvurusu için sizlerde açık pozisyonlar takibi yaparak başvurunuzu ihtiyaç halinde yapabilirsiniz. Kariyerinize yeni sayfalar açmak için iş başvurusu fırsatımızdan yararlanabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın.
İzelman’a iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

İzelman Personel Alımı İş Başvurusu 2013